Delock SFP moduli 1000Base-SX MM 850 nm

PDF

1000Base-SX MM SFP moduli.

• Connectors:
1 x SFP male >
1 x LC Duplex female
• Data transfer rate:
Gigabit Ethernet up to 1 Gbps
• For multi-mode fiber
• Fibre: 50/125 µm
• 850 nm wavelength
• Up to 550 m
• Operating temperature: 0 °C ~ 70 °C

Valmistajan tuotekoodi: 86186

Valmistajan kotisivu: Delock

Tuoteinfo: Delock SFP moduli 1000Base-SX MM 850 nm

Tulosta tuotekortti


Hinta

35,00€


 kpl

adobe-logo agfaphoto asus buffalologo lenovo-logo microsoft
okilogo Roline1 samsung-logo1 Saunalahti TeleWell logo sin ZyXEL logo